Polat Savunma Sanayi, otomotiv sektörü için günümüzün ve geleceğin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gelişmiş çözümler sunmaktadır.

Sivil veya askeri ihtiyaçlar için fosil yakıtlı ve elektrikli araçların elektrik-elektronik sistemlerinin tasarım ve üretiminde son teknolojileri kullanarak çözümler sunmaktayız. Sunduğumuz çözümler, bütün sistemin tam ve güvenli olarak mevcut teknolojiler ile uyumlu bir biçimde çalışmasını içerir. Tüm araç tipleri için gereken batarya sağlık kontrolü, akıllı şarj ve koruma sistemlerinde bilgi ve tecrübelerimizle en doğru, verimli ve sürdürülebilir teknolojileri geliştirmekte ve kullanmaktayız. Araç içerisindeki elektronik kontrol ünitelerinin tasarımı uluslararası otomotiv ve askeri standartlarla uyumlu olarak gerçekleştirilmektedir. Kalite ve sağlamlık, geliştirdiğimiz ürünlerde ve projelerde en çok önem verdiğimiz unsurlardır. Araç elektrik-elektronik sistemlerinin tasarımı faaliyetlerinin yanı sıra araç elektrik sistemlerine yönelik ölçüm, test ve enerji destek cihazları üretimi gerçekleştirmekteyiz. Ürettiğimiz cihazlar, uluslararası pazarlarda rekabet edebilecek nitelikte tasarlanmaktadır.

Günümüzde araçların teknik donanım ve kalitesi kadar dış ve kokpit tasarımları da önem kazanmıştır. Askeri ve sivil araçlar için işlevsellikten ödün vermeden estetik tasarım çözümleri sunmaktayız. Müşteri algısını iyi analiz ederek piyasada rekabet edebilir tasarımlar ortaya çıkarmaktayız.

Sosyal Medyada Paylaş