SPARK 12V - 5500A

MOBİL ENERJİ - ARAÇ AKÜ TAKVİYE - AKÜ DEĞİŞİM ARAÇ BELLEK KORUMA CİHAZI

SPARK 12V-5500A, 3.0 lt hacminde dizel motor bir SUV aracı bile aküsü tamamen bitmiş olsa da rahatlıkla çalıştırır. Üstelik soğuk ya da sıcak hava koşullarında bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirir.

 Yüksek güç ve güvenliğin biraraya geldiği Spark 12V-5500A, ticari ve büyük boyutlu araçlarda gereken enerjiyi tüm motor tipleri için sağlar. Profesyonel kullanım ihtiyaçlarının tamamını karşılar.

Spark 12V-5500A, yüksek marş takviye kapasitesi sunar. Uzun süren labaratuar ve saha test aşamalarından geçmiş ve mümkün olan en yüksek performansı sunabilmesi için bir dizi geliştirme ve optimizasyona tâbi tutulmuştur. Sonuç olarak ortaya, yüksek performans, güvenlik ve kolaylık sunan Spark 12V-5500A çıkmıştır. Spark 12V-5500A; oto teknik servis, yol yardım vb. yerlerde güvenle kullanılabilir.

Elektrik kesintilerinde aydınlatma, telefon, tablet, kompresör, oto buzdolabı gibi birçok aksesuarın elektrik enerjisi ihtiyacını karşılamanız gerekir bu gibi durumlarda jeneratör, aracınızın aküsü vb.  kaynaklardan gereken enerjiyi karşılamak pahalı, zahmetli, tehlikeli ve verimsizdir. Spark 12V-5500A, gereken tüm enerjiyi kolay, güvenli, ucuz ve verimli biçimde üstelik hiçbir bakıma ihtiyaç duymadan sunar. Düzenli olarak şarja takın yeter.

 


 

MARŞ KONTROL BİRİMİ

Yüksek güç sağlayan batarya ve bu gücü kontrollü bir biçimde ileten marş kontrol birimi, klasik sistemlerin çok üzerinde bir marş performansı verir.

Genellikle bu tip cihazlar marş akımını açma kapama anahtarı üzerinden iletir ve çoğunlukla anahtar kontakları bu akıma dayanamayıp kısa süre içinde arızalanır. Bazı cihazlar, bu anahtar bozulma probleminden kurtulmak için cihazlarını anahtarsız olarak üretmişlerdir. Bu durumda da cihaz maşalarında sürekli olarak enerji bulunmakta ve yanlış temas halinde tehlikeli durumlara yol açmaktadır. Spark 12V-5500A'da ise marş akımı, marş kontrol birimi tarafından iletilir. Böylece tam kontrol ve güvenlik sağlanır.

Takviye maşaları, yüksek kaliteli ve tamamiyle plastik izolelidir. Ayrıca yüksek iletkenlikli bakır takviye kablosu 35mm2 kesit ve 1,5m uzunluk ile çok iyi akım iletimine sahiptir. Bu sayede takviye sırasında ısınmaz ve minibüs, kamyonet, küçük boyutlu tekne gibi araçların takviye işlemine de olanak sağlar.

*Burada verilen değerler, kullanılan ekipman, çevresel koşullar ve kullanıma göre farklılık gösterebilir. 


BROŞÜR    BAYİ / SATIŞ    DESTEK


Sosyal Medyada Paylaş